•  

    +90 324 238 88 16

  •  

    info@dunyadisticaret.com.tr

DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI

1- Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması
Ticaretini yapmayı düşündüğünüz ürünle ilgili üreticileri tespit ederiz. Bunlarla ilgili yazışmalara başlar, fabrika ve ürünler ile ilgili detaylı bilgileri toplarız. Yapacağımız araştırmadan sonra size ürünler ile ilgili detaylı rapor hazırlarız.Yapacağımız araştırma ile birlikte güvenilir olmayan firmalardan korumuş olur, yapacağınız birçok masrafı da engellemiş oluruz.

2- Fabrika Kontrolü
Çin de istediğiniz ürünle ilgili araştırmanızı yaptınız ancak kalitesi ve fabrikanın kendisi ile ilgili şüpheleriniz var. Buraya kadar gelmenize gerek yok. Sizin adınıza, uzman arkadaşlarımız fabrikayı ya da fabrikaları ziyarette bulunur, kendi uzman görüşleriyle birlikte resimli ve görüntülü bir rapor hazırlarız.

3- Ürün ve Kalite Kontrolü
İthal etmek istediğiniz ürünü buldunuz ve malın üretimi aşamasına geldiniz. Üretim esnasında malın doğruluğundan emin olmak istiyorsanız ürünle ilgili bir ara kontrol yapılır, gerekirse numune alınıp alıcıya gönderilir. Yapacağımız özel kalite kontrolünde ise beraber çalıştığımız, konularında uzmanlaşmış deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilir.

4- Mal Yüklemesi ve Son kontrol
Yapılmasını bizce zorunlu gördüğümüz hizmetimizdir. Ürünü sipariş verdikten sonra, firma bize malların hazır olduğuna dair bilgi verir. Burada ürünlerin istenilen standartlarda olup olmadığını, ölçülerini, adetlerini, ağırlıklarını ve sizin dikkat etmemizi istediğiniz diğer özelliklerin son kontrolünü yapar, malların konteynırlara yüklenmesini fabrika ile beraber yaparız. Gerekli resim ve video çekimlerini en geç bir gün içerisinde size ayrıntılı olarak ulaştırırız.